Hit napovednik - aktualna ponudba

Spremljaj napovednike in dogodke v Ljubljani in širši okolici. 


Kje se dobro imeti? 
Kje se naužiti dobre glasbe? Pa kje si ogledati odlično predstavo?
Kam odpeljati vaše najmlajše?
Pa kje se zabavati s celotno družino?
Vse to lahko, vsak dan zasledite v našem programu ... in tudi na naši spletni strani

 

Četrtek 21. februar 2019

ob 19.00
Drama  Ta nesrečni rod
MGL (Veliki oder), Ljubljana

ob 19.30
Komedija  Moliere - Ljudomrznik
Slovensko ljudsko gledališče Celje

ob 19.30
Klasična glasba  Koncert oddelkov za kompozicijo
Balassijev Inštitut, Barvarska steza 8., Ljubljana

ob 19.30
Klasična glasba  Modri abonma 4 in izven
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana

ob 20.00
Komedija  I Njofra
Kulturni hram Ignacija Borštnika Cerklje, Krvavška c. 4, Cerklje na Gorenjskem

ob 20.00
Komedija  Odhodi vlakov
MGL - mala scena, Ljubljana

ob 20.00
Komedija  Profesor Kuzman mlajši (monokomedija)
Kulturni dom, Nova Gorica

ob 20.00
Drama  Živela vulva!
Križevniška 1, Ljubljana

ob 20.00
Šansoni, kantavtorstvo  Nuška Drašček: Re-Belle (posvečeno Piaf)
SiTi Teater BTC, Ljubljana

ob 20.00
Mešana glasba  FriForma: Sugimoto / Dupleix / Bazelaire + Tomažin
Metelkova mesto - Klub Gromka, Ljubljana

ob 21.00
Alternativa, urbana  Domorodni Četrtki: Bring On The Vanguards
Metelkova mesto - Gala hala, Ljubljana

ob 21.00
Alternativa, urbana  Level 15: Brom (RU) + Brgs: Free DBeat
Channel Zero, Metelkova ulica 4, Ljubljana

ob 22.00
Jazz, blues  Jazz klub Mezzoforte Kostanjev sekstet
Božidar, Ljubljana

Petek 22. februar 2019

ob 9.30
Predstava za otroke  Nekje drugje
Tunel LGL, Ljubljana

ob 9.30
Predstava za otroke  Sovica Oka
Oder pod zvezdami, Ljubljana

ob 10.00
Drama  Francoski testament
MGL - mala scena, Ljubljana

ob 17.00
Stand-up / impro   ŠILA
Mestna knjižnica Kranj, Gregorčičeva ulica 1, 4000 Kranj

ob 17.00
Predstava za otroke  Nekje drugje
Tunel LGL, Ljubljana

ob 18.00
Predstava za otroke  Sirkec, sirkec
Dvorana Vižmarje - Brod, Na gmajni 1, Ljubljana

ob 18.00
Plesna predstava  Natalija Manojlović Varga: CTRL.SHIFT.ESC
Plesni Teater Ljubljana, Prijateljeva 2

ob 18.00
Drama  Ali: Strah ti poje dušo
Veliki oder, Ljubljana

ob 19.00
Drama  Ta nesrečni rod
MGL (Veliki oder), Ljubljana

ob 19.00
Komedija  Gledališka skupina GSŠRM Rudolfi: Alpska idila
Dom kulture Kamnik, Fužine 10

ob 19.00
Komedija  Tone Partljič - Čaj za dve
Dom kulture Pekre, Bezjakova 4

ob 19.00
Muzikal  Hello, Dolly!
Kulturni dom Radomlje, Prešernova cesta 43

ob 19.30
Muzikal  Menopavza
Kulturni dom Grosuplje

ob 19.30
Opera in balet  Doktor Živago
SNG Opera in balet Ljubljana

ob 19.30
Komedija  Komedija 50 Odtenkov Ženske
Kulturni center Litija

ob 19.30
Komedija  Resno moteni - premiera
Šentjakobski oder, Ljubljana

ob 19.30
Muzikal  Nune v akciji!
Kulturni dom Predoslje, Predoslje pri Kranju

ob 19.30
Drama  Angel pozabe
Veliki oder, Ljubljana

ob 20.00
Komedija  Klemen Slakonja & Big Band RTV Slovenija
Kulturni dom, Mengeš

ob 20.00
Komedija  Moška copata
Kulturni dom Vransko

ob 20.00
Komedija  Odhodi vlakov
MGL - mala scena, Ljubljana

ob 20.00
Komedija  Profesor Kuzman mlajši (monokomedija)
Filmsko gledališče, Idrija

ob 20.00
Stand-up / impro  Pušenje v dolini šentflorjanski
Branibor Club Celje, Stanetova 29

ob 20.00
Komedija  Čakalnica - komedija
SiTi Teater BTC, Ljubljana

ob 20.00
Drama   Bedenje
Mala drama, Ljubljana

ob 20.30
Drama  Ali: Strah ti poje dušo
Veliki oder, Ljubljana

ob 19.30
Klasična glasba   Ah, ko bi le imeli še klarinete - W. A. Mozart
Jernejev dom, Murnova ulica 4, 3212 Vojnik

ob 19.30
Klasična glasba  Modri abonma 4 in izven
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana

ob 20.00
Šansoni, kantavtorstvo  Koncert protestnega pevca Andreja Kokota
Stolp Škrlovec, Kranj

ob 20.00
Narodno-zabavna  Slovenski večer & Hišni ansambel Avsenik
Korona, Casino & Hotel, Vršiška 23, Kranjska Gora

ob 21.00
Jazz, blues  Milan Stanisavljević - Weight of Thought
Hribarjeva dvorana, Ljubljanski grad, Ljubljana

ob 21.00
Alternativa, urbana  Bulbul (AUT), Brom (RUS) / 24. Keltika 2019
Gabrijel, Trg prekomorskih brigad 1, Cerkno

ob 21.00
Elektronska glasba  Rgb Series: Cogo meets Nihad Tule
Klub eMCe Plac, Velenje

ob 21.00
Etno / glasbe sveta  Koncert Širom
Klub Zakon, Tržaška 11, Vrhnika

ob 22.00
Elektronska glasba  Crazy Cirkus
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovskih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana

ob 22.00
Elektronska glasba  Connctd x Ambasada Rog
Ambasada Rog, Trubarjeva 72, Ljubljana

ob 23.00
Alternativa, urbana  Swaguljčica
Gala hala, Ljubljana

ob 23.00
Elektronska glasba  K4DNB: Pythius (NL / Blackout)
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana

 

Kino namig: od 23.2. dalje

Grinch (The Grinch)
Mala gospodična Dolittle (Liliane Susewind)
Zdaj ali nikoli (Second Act)
Bunkica (Dumplin')
Asterix: Skrivnost čarobnega napoja (Asterix: Le...
Instant družina (Instant Family)
Ralph ruši Internet: Razbijač Ralph 2 (Ralph...
Soba pobega (Escape Room)
Srečen smrtni dan 2 (Happy Death Day 2U)
LEGO film 2 (Lego Movie 2)
Bumblebee (Bumblebee)
Kako izuriti svojega zmaja 3 (How to Train Your...
Aquaman (Aquaman)
Gajin svet (Gajin svet / Gaja's world)
Marija Škotska (Mary Queen of Scots)
Tihotapec (The Mule)
Alita: Bojni angel 3D (Alita: Battle Angel)
Bojevnica
Bog, le kaj smo spet zagrešili? (Qu'est-ce qu'on...
Snežna kraljica: Dežela zrcal (Snezhnaya...
Prijatelja za vedno (The Upside)
Taksi bluz (Taksi bluz)
Lepi fant
Mož iz ozadja (Vice)
Ljubljenka (The Favourite)
Maria Callas
Zelena knjiga (Green Book)
Zvezda je rojena (A star is born)
Bohemian Rhapsody (Bohemian Rhapsody)
Ledeno maščevanje (Cold Pursuit)
Metulj (Papillon)
Stekleni (Glass)
Berlin, ljubezen moja (Berlin, I Love You)
Vrhunec
Robin Hood (Robin Hood)

 

 


Dogodki, ki trajajo dlje časa

ARBORETUM VOLČJI POTOK

Mesec narcis
01 Marec 2019 - 31 Marec 2019
Poleg ostalih znanilk pomladi nas v toplejših dneh na sončnih legah razveseljujejo
narcise.

Mesec tulipanov
01 April  2019 - 30 April  2019
Aprila, ko je pomlad že dodobra prebujena, se na gredicah našega parka razbohotijo
tulipani.

Mesec slečev
01 Maj 2019 - 31 Maj 2019
V obeh angleških parkih boste v pomladnih dneh našli mir med barvitimi sleči.

Mesec vrtnic
01 Junij 2019 - 30 Junij 2019
Vrtnica je ena izmed najstarejših gojenih rož.


Živeti z vodo - južni rob Ljubljane

    Kaj: Razstava
    Kdaj: Že poteka - do nedelja, 31.3.2019
    Kje: Muzej za arhitekturo in oblikovanje, grad Fužine, Pot na Fužine 2, Ljubljana

MAO predstavlja razstavo Živeti z vodo – Južni rob Ljubljane; razstava se razgleduje po
scenarijih urbanega razvoja, ki raziskujejo sinergije med človekovim in naravnim
okoljem v času naraščajoče gladine oceanov in taljenja ledenikov, ko je vprašanje, kako
živeti z vodo, preseglo lokalne okvire in postaja vse bolj globalno.


Arne Hodalič: Pozabljene podobe moje Indije

    Kaj: Fotografska razstava
    Kdaj: Že poteka - do petek, 22.3.2019
    Kje: AS Galerija, Dunajska cesta 63, Ljubljana

Na tokratni razstavi ga spoznamo v malce drugačni luči, kot smo vajeni. To pot ne gre
za fotoreportažne zgodbe, ki nas opozarjajo na stvari (dejstva), ki jih mogoče ne želimo
ali celo nočemo videti, ampak gre za fotografije, ki stremijo k umetniškemu izrazu.
Fotografije so v črno-beli in barvni tehniki. Predmet njegovega zanimanja je svet, ki ga s
fotoaparatom lovi v objektiv. Zgodbe niso režirane, ampak so fotografirane v pravem
trenutku. Fotografske zgodbe prikazujejo prizore v naravi, ljudi v vsakdanjem življenju,
kulturne posebnosti, praznovanja, arhitekturo


Obrazi: Helena Rožencvet

    Kaj: Likovna razstava
    Kdaj: Že poteka - do nedelja, 31.3.2019
    Kje: Kavarna NUK, Turjaška 1, Ljubljana
 
VSAK ČAS IMA SVOJ OBRAZ.
Avtorica razstave Helena Rožencvet se skuša skozi umetnino približati čim večjemu
vtisu realnosti ter dodati tisto nekaj, kar poudari sam predmet na sliki.
Motivno skuša zajeti vtise iz življenja.


 

 


 

Galerija slik