Hit napovednik - aktualna ponudba

Spremljaj napovednike in dogodke v Ljubljani in širši okolici. 


Kje se dobro imeti? 
Kje se naužiti dobre glasbe? Pa kje si ogledati odlično predstavo?
Kam odpeljati vaše najmlajše?
Pa kje se zabavati s celotno družino?
Vse to lahko, vsak dan zasledite v našem programu ... in tudi na naši spletni strani

 

Drsanje v Domžalah

Na Zavodu za šport in rekreacijo Domžale so nam povedali, da je tudi letos drsanje na domžalskem drsališču brezplačno za vse, in sicer ob delavnikih med 15.00 in 19.00 uro ter med vikendi, prazniki in šolskimi počitnicami med 10.00 in 19.00 uro. V jutranjih urah bodo na drsališču norčije zganjali otroci vrtcev in osnovnih šol domžalske občine, saj so dopoldanski termini rezervirani za izvedbo športnih dni. V večernih terminih bodo ledeno ploskev zasedli hokejisti, rekreativnim drsalcem pa bodo drsalno sezono popestrili tematsko obarvani večeri, animacije športnih društev ob vikendih in počitnicah, obiski dobrih mož, bogat program za najmlajše ter sedaj že tradicionalna razstava “Zimske radosti”. V januarju 2020 je predviden tudi tečaj drsanja, ki naj bi se odvijal ob torkih ob 17. uri. Drsanje bo mogoče do začetka marca, ko se bo led moral umakniti pomladnim sončnim žarkom. Ampak brez skrbi, do takrat nas čaka še mnogo lepih trenutkov na drsalkah, veliko popitih skodelic vroče čokolade in čarobnih trenutkov pod novoletnimi lučmi.

 

Petek 24.1. 2020

ob 10.00
LUTKOVNA PREDSTAVA Deklica z vžigalicami
Križevniška 1, Ljubljana

ob 11.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Prosto po Prešernu
Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana

ob 17.00
LUTKOVNA PREDSTAVA Deklica z vžigalicami
Križevniška 1, Ljubljana

ob 17.30
LUTKOVNA PREDSTAVA Take ljudske, Lutkovno gledališče Nebo
Otroški kulturni center Krice krace, Kranj

ob 18.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Ješ, jež?
Dvorana Vižmarje - Brod, Na gmajni 1, Ljubljana

ob 18.00
OPERA IN BALET Devica Orleanska
SNG Opera in balet Ljubljana

ob 19.30
KOMEDIJA Profesor Kuzman mlajši
Kulturni center Tržič

ob 19.30
KOMEDIJA Jetnik II. avenije
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana

ob 19.30
KOMEDIJA Pokovka
Kulturni dom Notranje gorice, Podpeška cesta 380

2020
ob 19.30
UPRIZORITEV 2020
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana

ob 19.30
DRAMA Maria
Veliki oder, Ljubljana

ob 20.00
KOMEDIJA AVDICIJA
Kulturni dom Primskovo, Kranj

ob 20.00
KOMEDIJA Kriza srednjih let
Družbeni dom, Prevalje

ob 20.00
KOMEDIJA Erotika
Kulturni dom, Mengeš

ob 20.00
UPRIZORITEV Branko Potočan: Po sledeh spomina
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Slomškova 18

ob 20.00
KOMEDIJA Addamsovi
MGL (Veliki oder), Ljubljana

ob 20.00
DRAMA Padec, dramedija
Center slovanskih kultur France Prešeren, Ljubljana

ob 20.00
PLESNA PREDSTAVA Po sledeh spomina
Stara mestna elektrarna Elektro Ljubljana (Bunker)

ob 20.00
UPRIZORITEV Kahlil Gibran: Prerok
Stolp Škrlovec, Kranj

ob 20.00
KOMEDIJA Tin Vodopivec: Peti element - Velenje
Kulturni dom Velenje

ob 20.00
STAND-UP / IMPRO Comedy Night in English #7 I Dave Thompson
10KA klub smeha, Mala ulica 5

ob 20.00
DRAMA Napravite mi zanj krsto
Kulturnica LGL, Ljubljana

ob 20.00
DRAMA Smeh za nasmeh
Mala drama, Ljubljana

ob 20.00
ALTERNATIVA, URBANA Bowrain: 2020 Seconds(A)Live
Dvorana Katedrala, Ljubljana

ob 20.00
POP IN ROCK 1na1: Tokac & Hamo - akustični koncert
SiTi Teater BTC, Ljubljana

ob 23.00
ALTERNATIVA, URBANA Versus: Shekuza vs Deviant Funk
Gala hala, Ljubljana

ob 23.00
MEŠANA GLASBA Zrće Beach Club Tour ft. VOL2CAT (Armada) & MC
Square, Kongresni trg 3, Ljubljana

ob 23.00
ELEKTRONSKA GLASBA Refresh!
Channel Zero, Metelkova ulica 4, Ljubljana

ob 23.00
ELEKTRONSKA GLASBA Soundhitectures w/ Nevena Jeremić (srb)
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana

 

Sobota 25.1. 2020

ob 10.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Na dvorišču
Prešernovo gledališče Kranj

ob 10.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Mojca Pokrajculja
Kulturni dom, Radomlje

ob 10.00
LUTKOVNA PREDSTAVA Na dvorišču, Romana Krajnčan, Danijel Malalan
Prešernovo gledališče, Kranj

ob 10.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Pripovedke iz živalskega kraljestva
Kinodvor, Dvorana, Ljubljana

ob 10.30
PREDSTAVA ZA OTROKE Ti loviš!
Mali oder LGL, Ljubljana

ob 11.00
LUTKOVNA PREDSTAVA Bikec Ferdinand
Kulturni center Tržič

ob 11.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Kralj Matjaž v časovni zanki
Center slovanskih kultur France Prešeren, Ljubljana

ob 11.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Glavko in Zbrk: Čarovnik Nik - igrana predstava...
SiTi Teater BTC, Ljubljana

ob 11.00
LUTKOVNA PREDSTAVA Korenčkov palček
Križevniška 1, Ljubljana

ob 11.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Alica v čudežni deželi
Oder pod zvezdami, Ljubljana

ob 11.30
PREDSTAVA ZA OTROKE Loti in izgubljeni zmaji
Kinodvor, Dvorana, Ljubljana

ob 14.45
PREDSTAVA ZA OTROKE Mirai
Kinodvor, Dvorana, Ljubljana

ob 17.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Kickbokserka
Kinodvor, Dvorana, Ljubljana

ob 18.00
KOMEDIJA AVDICIJA
Kulturni dom, Mengeš

ob 18.00
KOMEDIJA Matjaž Javšnik: Striptiz
Gasilski dom Višnja Gora, Cesta na Polževo 12, 1294 Višnja Gora

ob 18.00
MEŠANA GLASBA BUMfest
Dom II. slovenskega tabora Žalec

ob 18.00
ETNO / GLASBE SVETA Koncert mediteranskih pesmi
Kulturni dom Postojna

ob 19.00
MEŠANA GLASBA Koncert božičnih pesmi
Cerkev sv. Martina, Šmartno pri Litiji

ob 19.00
POP IN ROCK Dobrodelni koncert: Trip to Las Vegas
Športna dvorana Komenda Glavarjeva 37, 1218 Komenda

ob 19.30
KOMEDIJA Jetnik II. avenije
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana

ob 19.30
OPERA IN BALET Devica Orleanska
SNG Opera in balet Ljubljana

ob 19.30
KOMEDIJA Matjaž Javšnik: Striptiz
Kulturni dom Stična, Stična 11, 1295 Ivančna Gorica

ob 19.30
DRAMA Pokovka
Kulturni dom Notranje gorice, Podpeška cesta 380

ob 19.30
DRAMA Petelinji zajtrk
Gledališče Toneta Čufarja Jesenice, Trg Toneta Čufarja 4, 4270 Jesenice

ob 19.30
KOMEDIJA IGLU predstavlja: Hitra pot navzdol
Menza pri koritu, Metelkova mesto, Masarykova 24, Ljubljana

ob 19.30
DRAMA Gospa z morja
Veliki oder, Ljubljana

ob 20.00
UPRIZORITEV Branko Potočan: Po sledeh spomina
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Slomškova 18

ob 20.00
KOMEDIJA Čudežna terapija
MGL - mala scena, Ljubljana

ob 20.00
UPRIZORITEV Kahlil Gibran: Prerok
Stolp Škrlovec, Kranj

ob 20.00
KOMEDIJA Poredna Vivi
Ljudski dom Šentvid, Prušnikova 99, 1210 Ljubljana-Šentvid

ob 20.00
UPRIZORITEV 2020
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana

ob 20.00
KOMEDIJA Čakalnica - komedija
SiTi Teater BTC, Ljubljana

ob 20.00
DRAMA Napravite mi zanj krsto
Kulturnica LGL, Ljubljana

ob 20.00
POP IN ROCK Koncert Spotless Minds + Hogminister // ZIP Baza
Zip Baza, Trzin

ob 20.30
KOMEDIJA AVDICIJA
Kulturni dom, Mengeš

ob 23.00
ELEKTRONSKA GLASBA Trance Galactica
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana

ob 23.00
MEŠANA GLASBA Tutti Frutti: 90s & 00s Hits
Klub Cirkus, Trg Mladinskih delovnih brigad 7 (bivši kino Vič), Ljubljana

 

Nedelja 26.1. 2020

ob 11.00
KLASIČNA GLASBA
Aladin s prijatelji Dvorana Glasbene šole, Koper

ob 11.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Otroške matineje v Cityparku - predstava Snežnosek
Citypark, nakupovalno središče, Šmartinska 152g, Ljubljana

ob 11.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Bobri na domačiji: Mali vampir in juha iz kakca
Vodnikova domačija Šiška, Vodnikova cesta 65, Ljubljana

ob 11.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Pasjedivščina - moja pasja dogodivščina
SiTi Teater BTC, Ljubljana

ob 11.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Tjulenj
Veliki oder LGL, Ljubljana

ob 11.15
PREDSTAVA ZA OTROKE Loti in izgubljeni zmaji
Kinodvor, Mala dvorana, Ljubljana

ob 15.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Binti
Kinodvor, Dvorana, Ljubljana

ob 15.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Tjulenj
Veliki oder LGL, Ljubljana

ob 17.00
LUTKOVNA PREDSTAVA Ti in jaz
Prečna 7, Ljubljana Center

ob 17.00
LUTKOVNA PREDSTAVA Kakec- Kakčeve dogodivščine
Križevniška 1, Ljubljana

ob 17.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Tjulenj
Veliki oder LGL, Ljubljana

ob 17.00
MEŠANA GLASBA Festivalnice Pionirskega doma
Pionirski dom na Komenskega 9, Ljubljana

ob 18.00
KOMEDIJA Figule Fagule
Kulturni dom Škofja vas

ob 18.00
KOMEDIJA Matjaž Javšnik: Striptiz
Večnamenska dvorana Pristava pri Mestinju, Pristava 27, 3253 Pristava pri
Mestinju

ob 18.00
KOMEDIJA Trije vaški svetniki
Center Zalog, Agrokombinatska 2, 1000 Ljubljana

ob 18.00
DRAMA Pravica biti človek
Oder pod zvezdami, Ljubljana

ob 19.00
KOMEDIJA Kriza srednjih let
Večnamenska dvorana, Zreče

ob 19.30
UPRIZORITEV 2020
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana

ob 20.00
KOMEDIJA AVDICIJA
Kinogledališče, Tolmin

ob 20.00
STAND-UP / IMPRO Impro liga: Pasji kašelj Mura vs Okvrd Adria
CSK France Prešeren, Karunova 14, Ljubljana

ob 20.00
KOMEDIJA Jamski človek - monokomedija
SiTi Teater BTC, Ljubljana

ob 19.30
MEŠANA GLASBA Koncert Vlado Kreslin - POJEZIJE
Slovensko ljudsko gledališče Celje

 

Ponedeljek 27. 1. 2020

ob 10.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Kdo je napravil Vidku srajčico
Prešernovo gledališče Kranj

ob 11.00
KOMEDIJA Addamsovi
MGL (Veliki oder), Ljubljana

ob 11.00
LUTKOVNA PREDSTAVA Dogodivščine izumitelja Kurame
Križevniška 1, Ljubljana

ob 17.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Skozi tisočere zgodbe
Knjigarna LGL, Ljubljana

ob 17.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Tjulenj
Veliki oder LGL, Ljubljana

ob 18.00
DRAMA Monodrama Devetstvo
Knjižnica, Celjska cesta 13, Rogaška Slatina

ob 18.30
DRAMA Pravica biti človek
Oder pod zvezdami, Ljubljana

ob 18.30
KLASIČNA GLASBA Glasbena šola Kamnik: A me slišiš?
Klub Kino dom, Fužine 10, Kamnik

ob 19.30
KLASIČNA GLASBA Koncert samospevov: Katarina Kobal
Trg francoske revolucije 1, Križanke, Viteška dvorana

ob 19.30
KOMEDIJA Jetnik II. avenije
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana

ob 19.30
UPRIZORITEV 2020
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana

ob 19.30
DRAMA Gospa z morja
Veliki oder, Ljubljana

ob 20.00
DRAMA Izkoristi in zavrzi me
MGL - mala scena, Ljubljana

ob 20.00
JAZZ, BLUES Jazz Ponedeljek: Ugrin, Mičetić, Matošič & Divjak
Čin Čin Tobačna, Tržaška 2, Ljubljana

ob 20.15
MEŠANA GLASBA Koncert Gimnazije Celje - Center
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica

ob 21.00
ALTERNATIVA, URBANA Impronedeljek
Kavarna Kino Šiška, Ljubljana

 

Torek 28.1. 2020

ob 16.00
KOMEDIJA Za narodov blagor
MGL (Veliki oder), Ljubljana

ob 17.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Ovčka na večerji
Mestna Knjižnica Kranj

ob 17.00
LUTKOVNA PREDSTAVA Dogodivščine izumitelja Kurame
Križevniška 1, Ljubljana

ob 17.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Tjulenj
Veliki oder LGL, Ljubljana

ob 19.30
KOMEDIJA Jetnik II. avenije
Šentjakobsko gledališče, Krekov trg 2, Ljubljana

ob 19.30
MEŠANA GLASBA Nebojša Jovan Živković in Schlagwerk Wien
Glasbena šola Frana Koruna Koželjskega Velenje

ob 19.30
JAZZ, BLUES Uroš Perič & Primož Grašič trio
Kavarna Slamič, Kersnikova ulica 1, Ljubljana

ob 19.30
Glasba z okusom: Selko / Leonardi
Dom kulture Kamnik, Fužine 10

ob 19.30
KOMEDIJA Za narodov blagor
MGL (Veliki oder), Ljubljana

ob 19.30
KABARET, VARIETE Baal
Kulturni dom Postojna

ob 19.30
UPRIZORITEV 2020
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana

ob 20.00
POP IN ROCK Elvis Fever - The Original Musicians
Festivalna dvorana, Ljubljana

ob 20.00
JAZZ, BLUES Študentski jazz session
Hangar Bar, Izola

ob 20.00
MEŠANA GLASBA Brest feat. Vesna Zornik
Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana

ob 20.00
KOMEDIJA Predstava za vsako priložnost - glasbena komedija
SiTi Teater BTC, Ljubljana

ob 20.00
DRAMA Napravite mi zanj krsto
Kulturnica LGL, Ljubljana

ob 20.00
DRAMA Koncert Iztoka Mlakarja
Mali oder LGL, Ljubljana

ob 21.00
MEŠANA GLASBA Y&M
Hostel Celica, Metelkova 8, Ljubljana

 

Sreda 29.1. 2020

ob 10.00
PLESNA PREDSTAVA Ctrl.Shift.Esc - Festival Bobri 2020
Plesni Teater Ljubljana, Prijateljeva 2

ob 17.00
PREDSTAVA ZA OTROKE Tjulenj
Veliki oder LGL, Ljubljana

ob 17.15
PREDSTAVA ZA OTROKE Škrt škrt kra čof!
Mali oder LGL, Ljubljana

ob 18.00
UPRIZORITEV Moje telo, moja kletka
Španski borci, Zaloška, Ljubljana

ob 18.00
PREDSTAVA ZA OTROKE ŠKUD Verine zvezdice, OŠ Marije Vere in MC...
Dom kulture Kamnik, Fužine 10

ob 18.00
ELEKTRONSKA GLASBA Plejk4 & Open decks
Klub K4, Kersnikova 4, Ljubljana

ob 19.30
KLASIČNA GLASBA Marko Hatlak, harmonika in Eva Dolinšek, čembalo
Mestni muzej Ljubljana

ob 19.30
KLASIČNA GLASBA Sakralni abonma - MMPZ Emil Komel iz Gorice
Uršulinska cerkev Sv. Trojice v Ljubljani, Slovenska cesta 21, Ljubljana center

ob 19.30
JAZZ, BLUES Uroš Perič & Primož Grašič trio
Kavarna Slamič, Kersnikova ulica 1, Ljubljana

ob 19.30
KOMEDIJA Addamsovi
MGL (Veliki oder), Ljubljana

ob 19.30
UPRIZORITEV 2020
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana

ob 19.30
DRAMA Maria
Veliki oder, Ljubljana

ob 20.00
ALTERNATIVA, URBANA Zvo.či.ti so.und.ing duo: Tomažin - Eramo
Center urbane kulture Kino Šiška, Ljubljana

ob 20.00
KLASIČNA GLASBA Folk Union - sestri Apšner
Atrij ZRC, Novi trg 2, Ljubljana

ob 20.00
ALTERNATIVA, URBANA Irena Z. Tomažin Alessandra Eramo
Dvorana Komuna, Ljubljana

ob 20.00
DRAMA Roberto Zucco
Mestno gledališče ljubljansko, Ljubljana

ob 20.00
KOMEDIJA Đurologija - (anti)stand up komedija v Đurovi...
SiTi Teater BTC, Ljubljana

ob 20.00
DRAMA Igra v dvoje
Križevniška 1, Ljubljana

ob 20.30
STAND-UP / IMPRO Večer Novega z gostom #42
10KA klub smeha, Mala ulica 5

ob 20.30
MEŠANA GLASBA Koncert - Ecliptic
SOHO Ljubljana, Vilharjeva cesta 43

 

Kino namig:

Košarkar naj bo 2 (Košarkar naj bo 2)
Zamera (The Grudge)
Vohuni pod krinko (Spies in Disguise)
Cats (Cats)
Vojna zvezd: Vzpon Skywalkerja
Ledeno kraljestvo II (Frozen 2)
Zgodbe iz kostanjevih gozdov
Pat in Mat: Zimske radosti
Kolosej Ljubljana
Jumanji: Naslednja stopnja
Last Christmas (Last Christmas)
Pri Addamsovih (sinhronizirano 2D)
Zamera (The Grudge)
Prekla
Resnica (La verite)
Pred sedemdesetimi leti
Nož v hrbet (Knives Out)
Stieg Larsson: mož, ki se je igral z ognjem
Nevidno življenje Evridike
Nočni izlet
Portret mladenke v ognju
Joker (Joker)
One so bombe (Bombshell)
Izzivalca (Le Mans '66)
Playmobil film (sinhronizirano)
Izgubljeni svinčnik
Prava stvar True Romance
Aeronavta (The Aeronauts)
Greš? Grem! (Ideš? idem!)
Tačke na patrulji (Paw Patrol)
Parazit
Jaz sem Frenk



 

 

 

 


 

Galerija slik